Субота першої седмиці Великого Посту.

У цей день в храмі святого Іоана Богослова звершено першу повну Божественну Літургію в час Великого посту.

Серце православної людини, яка стала на важкий подвиг покаяння, наповнюється радістю, бачачи Божественне Таїнство Тіла і Крові Христових. Одна з особливостей Великого посту полягає в тому, що Божественна Літургія вже не відбувається щодня, як в звичайні дні.

Церква навмисне зменшує число цих урочистих богослужінь, щоб викликати в нас спрагу зустрічі з Богом, спрагу прийняття в себе Святих Христових Таїн.

Проводячи першу седмицю посту, багато хто намагається причаститися Святих Таїн в цей день, щоб, поклавши добрий початок подвигу, зміцнити себе Божественною благодаттю. Відчуваючи спрагу Бога, серце людини зворушується в скоєнні Святої Євхаристії, виповнюється світом і тишею.