Преподобне отче Серафиме, моли Бога о нас!

Парафія нашого храму вітає свого настоятеля архімандрита Серафима з днем Небесного покровителя.

Благословіть нас, отче, і прийміть щирі вітання з Днем Ангела.  Хочеться Вам побажати ясних і мирних днів, щастя, щирих і чесних людей на життєвому шляху, милосердя та великодушності, удачі, здоров’я, істинної  радості і світлої надії.

Ви маєте на Небі великого Хранителя душі та тіла. Преподобний Серафим є людиною яка відмовилася від рідного дому, відмовився від спорідненості і племені, відмовився від рідних країв, пішов ні з чим, крім Бога і молитви. Він пішов  у ліс, в далеку пустелю, для того, щоб його нічого не відділяло від Бога, але також для того, щоб ніщо не служило йому штучною підпорою, щоб тільки благодать зміцнювала його неміч, тільки вірність Богові служила йому опорою… І 47 років прожив він у різних подвигах відлюдництва, мовчальння, затвору.

Тож, нехай пом’яне Господь всіх нас молитвами преподобного Серафима. Преподобне отче Серафиме, моли Бога о нас!