Храмове свято

Сьогодні, православна церква відзначає день пам’яті святого апостола та євангеліста Івана Богослова. Храм у нашому селі збудований в честь цього святого, тому це престольне свято. Настоятель храму, архімандрит Серафим, відслужив святкову Божественну літургію, причастив усіх бажаючих, і після цього разом із усіма прихожанами обійшов хресною ходою навколо храму. Після молитви до Івана Богослова, настоятель сказав проповідь та запросив усіх до святкового столу.

Пам’ять святого апостола і євангеліста Івана Богослова ще згадується 9 жовтня. В цей день, у нашому селі теж храмове свято в честь цього святого.

1 коментар до “Храмове свято”

1. Щиро радий чути, а тим паче і бачити рідну православну святу нашу церкву у світовій мережі. Спаси Господи

Коментування вимкнено.