День всіх святих землі нашої.

В день всіх святих, що в землях наших просіяли, в нашому храмі було звершено Божественну Літургію.

Після Божественної Літургії було відслужено Вдячний молебень, який супроводжувався Тридзвоном, що висловлює собою християнську радість, торжество, вдячність. Дзвін  оспівує велич Божу, що спонукає нас до активного духу, до безперервної молитви.

Під час тривалої спеки народ молив Бога про поблажливість, на що Він своєю милістю послав на землю дощ.

Апостол Павло в 1-му посланні Тимофію пише: “Перш за все я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки … щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості, бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові”.

Добра справа – бути вдячним людині, яка втішила, підбадьорила і підтримала у важку хвилину. Але, віддаючи подяку ближньому, не забудемо і про Того, Хто цього ближнього нам послав. Не забудемо подякувати Господу нашого за все серцем скорботним і смиренним і радісною душею.