Вселенська батьківська (м’ясопусна) поминальна субота

Молитва за померлих є святим обов’язком кожного християнина, оскільки молитва за живих і за людей, які відійшли із цього світу, є вираженням нашої спільної єдності у Церкві Христовій. Однак, окрім щоденного поминання померлих  Церквою встановлені особливі дні спільного поминання – Батьківські суботи.
Сьогодні один із таких днів – М’ясопусна батьківська поминальна субота. В нашому храмі відбулася Божественна Літургія, а після неї панахида. Всі прихожани разом з настоятелем храму молилися за душі померлих.  Продовжувати читання Вселенська батьківська (м’ясопусна) поминальна субота

“Буду терпіти”

Жив колись в одному монастирі монах. П’ятеро монахів товаришували з ним, а один його недолюблював. І тоді вирішив він піти до іншого монастиря, щоб жити з усіма в мирі. Але в іншому монастирі вже двоє його не злюбили, а вісім стали йому товаришами. Тоді пішов він у третій монастир, але там вже п’ятеро були до нього недружелюбні. І там він не залишився.

Підходячи до четвертого монастиря, він став міркувати і зрозумів, що якщо так і буде шукати місце, де йому буде добре, він обійде всю землю, але швидше за все, так це місце і не знайде. Тоді монах вирішив, що треба просто перетерпіти всі несправедливості з боку оточуючих.

І, щоб не відступити від цього рішення, він написав собі записку Продовжувати читання “Буду терпіти”